Reklam
Reklam

MİNİBÜSÇÜLER, VATANDAŞI DİNLİYOR KURUMLARLA DA EL ELE VERİYOR

MİNİBÜSÇÜLER, VATANDAŞI DİNLİYOR KURUMLARLA DA EL ELE VERİYOR
  • 10.02.2020
Reklam

Şehir içindeki ulaşımı daha sağlıklı ve daha rahat olması için kolları sıvayan, S.S. 25 No’lu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin çiçeği burnunda yöneticileri, hem kurumları ziyaret ediyor hem de çalışmalarda bulunuyor.

Bazı duraklar arasındaki uzun mesafe nedeniyle vatandaşların mağdur olduklarını gözleyen Kooperatifi Başkanı Ertan Erkan ve ekip arkadaşları, bu mağduriyeti gidermek için ek durak yerlerini belirliyor.

Minibüsçüler, bu konudaki araştırmalarını Keşan Belediyesine bildirdikten sonra belediye ekipleri de yeni durakları oluşturuyor.

Bir yandan ulaşım konusunda araştırmalarda bulunan yöneticiler, diğer yandan da gerek WhatsApp hattına gelen, gerekse minibüs şoförlerine bizzat iletilen eleştiri ve isteklere de kulak veriyor.

Yöneticiler, vatandaşların durak harici en çok Tekel Meydanı ile Cumhuriyet Meydanı arasında, minibüse binme ihtiyacı duyduğunu fark etti.

İki durak arasındaki mesafenin uzun olduğu kanaatine varan minibüs esnafı yöneticileri, İsmet İnönü Caddesi’ndeki İş Bankası Keşan Şubesi önüne ilave durak yapılmasını talep etti.

Keşan Belediyesi yöneticileri de ihtiyaç doğan noktaya, minibüs durağı tabelasını koydu.

ERKAN: “KAVGA ETMEYE DEĞİL, DAHA İYİ BİR KEŞAN YARATMAYA GELDİK”

Kooperatif Başkanı Ertan Erkan, vatandaşların isteklerine her zaman cevap vermeye çalışacaklarını belirterek, “Vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Halkımızla kavga etmeye değil, birlikte daha iyi bir Keşan yaratmaya geldik. Bu konuda bizlere destek olan vatandaşlarımı ile Keşan Belediyemize ve Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ederiz.” dedi.

ZİYARETLER…

Başkan Erkan, göreve geldikten sonra kurumları ziyaret etmeyi sürdürdüklerini dile getirerek, bugün; Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin’i, Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman’ı, Keşan Bakkallar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz’ı, Keşan Kahveci Lokantacı ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak’ı, Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen’i, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ile yönetimini ziyaret ettiklerini söyledi.

Ertan Erkan, kendilerini misafir eden ve desteklerini esirgemeyen tüm başkanlara teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ