Reklam
Reklam

MOBİLYA MAĞAZASINDA BÜYÜK YANGIN…

MOBİLYA MAĞAZASINDA BÜYÜK YANGIN…
  • 01.04.2020
Reklam

Bugün akşam saatlerinde Keşan-İstanbul yolunun 2. kilometresindeki bir mobilya mağazasında yangın meydana geldi.

Saat 17.45 sıralarında çıkan yangına müdahale eden Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine, Yenimuhacir Belediyesi ve Beyendik Belediyesi’nin yanı sıra çevre ilçelerdeki itfaiye ekipleri de destek verdi.

Neden çıktığı bilinmeyen yangının, mobilya mağazasının arka bölümünde meydana geldiği ve ürünlerin stoklandığı depoya sıçradığı öğrenildi.

Kısa sürede büyüyen yangına itfaiye ekipleri dört bir taraftan müdahalede bulundu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker da yangın yerine gelerek, itfaiye ekiplerinden sık sık bilgi aldı.

Öz Saçar Hafriyat sahibi Yalçın Saçar da iş makinesiyle, deponun duvarları yıkarak itfaiye ekiplerine destek verdi.

Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri deponun çökme ihtimaline karşılık önlem alırken, Keşan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri de itfaiye araçlarının giriş çıkışını kolaylaştırmak amacıyla duble yolda trafikle ilgili çalışma yaptı. Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği (KEDAK) ile Keşan 112 sağlık ekipleri de olası bir duruma karşı yangın yerinde hazır bulundu.

Yaralananın olmadığı yangında, binadaki hasarın büyük olduğu ve mobilya ürünlerinin zarar görmesi nedeniyle maddi zararın da büyük olduğu belirtildi.

Öte yandan, Keşan merkezinde geçen yıl Nisan ayında da bir mobilya mağazasında büyük çapta yangın meydana gelmişti.

Önder Caddesi’nde 9 Nisan 2019 tarihinde meydana gelen yangında, Süzgünler ailesine ait iş yerleri yanarken, büyük hasarda maddi hasar oluşmuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ