Reklam
Reklam

MUHAMMET ÖRNEK: “HEM SU TASARRUFU HEM DE EKONOMİK KATKI SAĞLAYACAK”

MUHAMMET ÖRNEK: “HEM SU TASARRUFU HEM DE EKONOMİK KATKI SAĞLAYACAK”
  • 23.11.2021
Reklam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyendik Belediyesine hibe olarak gönderilen kartlı su sayaçları, beldeye ulaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun onayı ve talimatı doğrultusunda, Beyekdik’e bedelsiz olarak bir kamyon dolusu kartlı su sayacı gönderildi.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Beğendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, “Beyendik’te artık hiç bir evimizde manuel su saati kullanılmayacak. Ön ödemeli kartlı su sayaçları ile hem su tasarrufu, hem de ekonomik anlamda belediyemize katkı sağlayacak.” dedi.

Su sayaçlarının hibe olarak gönderilmesinde katkısı olanlara teşekkür eden Örnek, şunları söyledi: “Desteklerinden ötürü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli idareler Koordinatörü Sayın Bülent Akköse’ye, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyemiz Sayın Orhan Çakır‘a, İstanbul Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdür Yardımcımız Dr. Sayın Şafak Başa’ya, Keşan Belediyesi Meclisi üyemiz Sayın Aladdin Öztürk’e ve çok değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Ekrem İmamoğlu’na halkım adına teşekkür ediyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ