Reklam
Reklam

MUHTARLARIN DAYANIŞMA YEMEĞİ YAPILDI

MUHTARLARIN DAYANIŞMA YEMEĞİ YAPILDI
  • 25.01.2020
Reklam

Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği’nin düzenlediği ‘Dayanışma Yemeği’, dün akşam, Bahçeköy’deki bir restaurantta gerçekleştirildi.

Saat 19.00’da başlayan yemeğe; AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Parti’li üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, CHP’li üyeleri Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ve Erdoğan Gümülcineli, Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdullah Kemik ve muhtarlar katıldı.Yemekte konuşan Özder, Aksal, Helvacıoğlu ve il genel meclisi üyeleri, gayretli çalışmalarından ötürü muhtarlara teşekkür ederek, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdullah Kemik de muhtarlar arasında dayanışmayı sağlamak ve birlikteliği pekiştirmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Muhtarların, temsilcisi olduğu köyünün ya da mahallesinin sorunlarına çözüm üretmek için mücadele ettiğine dikkat çeken Kemik, bu konuda kendilerine her zaman destek olan Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Keşan Kaymakamı Nuri Özder başta olmak üzere, milletvekillerine, belediye başkanlarına ve İl Genel Meclisi üyelerine teşekkür etti.

Yemek, sohbet eşliğinde devam etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ