Reklam
Reklam

“MUHTEŞEM KABARE” BEĞENİYLE İZLENDİ

“MUHTEŞEM KABARE” BEĞENİYLE İZLENDİ
  • 22.02.2020
Reklam

Keşan Belediyesinin kültürel etkinlikleri çerçevesinde, 21 Şubat 2020 Cuma akşamı Yalçın Özden Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Muhteşem Kabare” adlı oyun, büyük beğeni topladı.

Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen ve saat 20.00’de başlayan oyunu; Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, İpsala İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri ve Gençlik Merkezi Müdürü Vedat Çimen, Keşan Belediye Meclisi üyesi Tarık Uysal, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile 600’e yakın tiyatrosever izledi.

Yalçın Özden’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Yaylı’nın, dekor tasarımını Yaşar Şimşek’in yaptığı; Yalçın Özden, Kerem Poyraz Kayaalp, Ahu Özden, Oğuz Kaan Altay, Emre Kılın, Eylül Avcı ve Rana Sinem Aytaş’ın rol aldığı oyunda kısa skeçler sahnelendi.

Oyuncuların performansı izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

Oyunun sonunda konuşan Yalçın Özden, Keşan halkının sanat ve tiyatrosever olmasından bahsederek “Keşan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu da sanata ve kültüre değer veren biri. Bu nedenle kendisine sizler adına teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra sahneye çıkan Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin de oyuncuları tek tek tebrik ederek, tüm ekip adına Özden’e çiçek hediye etti.

Gergin, “Keşan Belediyesi olarak sanat ve kültüre büyük önem veriyoruz. Sayın Belediye Başkanımız bu akşam şehir dışında olması nedeniyle oyuna katılamadı. Kendisi de kültür ve sanata değer vermektedir. Güzel bir akşamı geride bırakırken, değerli tiyatro oyuncularımıza ve yoğun katılım sağlayan tiyatrosever büyük Keşan ailemize teşekkür ediyoruz. Oyuncularımızı bu güzel oyun için kutluyorum. Bu gece bizlerle olduğunuz için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sanata ve sanatçıya kapılarımızı açmaya devam edeceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ