Reklam
Reklam

NE ARARSAN VAR! BONZAİ, ESRAR, ECSTASY…

NE ARARSAN VAR! BONZAİ, ESRAR, ECSTASY…
  • 05.11.2019
Reklam

Keşan’da polis tarafından yapılan kontrollerde, hemen hemen her gün birkaç kişinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçiriliyor. Uyuşturucu maddelerin, özellikle gençlerin üzerinden gündüz saatlerinde bulunması ise dikkat çekiyor. Daha önce sıkça bonzai maddesi ele geçirilirken, son dönemlerde bonzai ile birlikte esrar, eroin ve ecstasy hap da görülmesi endişe veriyor.

2 KASIM 2019 CUMA GÜNÜ POLİS TARAFINDAN YAPILAN ÜST ARAMALARI…

Saat 10.40 sıralarında Yenimescit Mahallesi Leylak Sokak üzerinde, Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından, hareket ve durumundan şüphelenilen İ.B’nin üzerinde 1,47 gram bonzai maddesi ele geçirildi.

Saat 11.00 sıralarında da Şehir Er Hakan Korkmaz Caddesi’nde, Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından, durumundan şüphelenilen F.Ç’nin yapılan üst aramasında 1,49 gram bonzai maddesi ele geçirildi.

Saat 15.15 sıralarında ise Yenimescit Mahallesi’nde devriye yapan Yunus Timleri, durumundan şüphelendikleri O.P’nin kaba üst aramasında, bonzai maddesi ele geçirdi. Uyuşturucu madde kullandığını itiraf eden O.P, bonzai maddesini polise teslim etti. Yapılan tartı tespitinde O.P’nin üzerinde bulunan bonzai maddesinin 3,20 gram olduğu belirlendi.

Saat 16.00 sıralarında da Yenimescit Mahallesi Koru Sokak üzerinde durumundan şüphelenilen F.Ü’nün üst araması yapıldı. F.Ü’nün üzerinden 1,16 gram bonzai, 1,00 gram esrar ve 1 adet Ecstasy hap çıktı. Şüpheli F.Ü’den kan örneği alındı.

Saat 16.30 sıralarında Büyük Cami Mahallesi Hekimbaşı Abdullah Molla Sokak üzerinde durumundan şüphelenilen O.P’nin yine üst araması yapıldı. O.P’nin üzerinde 0,74 gram bonzai meddesi ele geçirildi.

Saat 17.00 sıralarında, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi 700 Evler TOKİ girişindeki köprü üzerinde ise H.Ö. ve N.Ç. isimli iki suça sürüklenen çocuğu durduran polis, üzerlerinde 7 adet Ecstasy hap ele geçirdi. Suça sürüklenen çocukların verdiği eşgal doğrultusunda, haplar parayla aldıkları suça sürüklenen çocuk Y..z. ve N… f yakalanarak, ailesine teslim edildi.

4 KASIM’DA…

4 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 14.25 sıralarında Yenimescit Mahallesi’nde Yunus Timleri tarafından yapılan kontrollerde, metruk bina içinde yakalanan S.D’nin üzerinden de 2 fişek halinde 2,13 gram bonzai maddesi ele geçirildi.

Üzerlerinde uyuşturucu madde geçirilen şüpheliler, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ