Reklam
Reklam

ONLİNE SATIŞ İLE KEŞAN’DAN KARS’A, KARS KAŞARI GÖNDERDİLER

ONLİNE SATIŞ İLE KEŞAN’DAN KARS’A, KARS KAŞARI GÖNDERDİLER
  • 09.01.2021
Reklam

COVID-19 vakalarının, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de artış göstermesi ve bunun üzerine  devletin aldığı sıkı önlemlerin ardından vatandaşlar, günlük ihtiyaçlarını karşılamak için e-ticaret sitelerine yöneldi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Keşan’da da kurumsal firmaların yanı sıra birçok özel sektör firması da online satış yapmaya başladı.

Online satış yaparak ülkenin her tarafına kargo ile ürün gönderen firmalardan biri de Keşan’da 5 yıldır hizmet veren Peynir Durağı oldu.

Özgül ve Levent Pekol çifti, Alparslan Türkeş Meydanı’nda işlettikleri 20 metre karelik şarküteriden, Türkiye’nin her yerine zeytin, peynir ve süt ürünleri satışı yapıyor.

Òzgül Pekol, işlerini severek yaptıklarını her zaman <kaliteli ve bol çeşidi daha uygun fiyata nasıl satarız>ın hesabı ile sürekli kendilerini geliştirdiklerini, en önemlisi de herkesin damak tadına uygun ürün alıp sattıklarını ve az kâr çok sürüm politikası uygulayarak başarı elde ettiklerini bildirdi.

İşletmenin ürün tedarikini, yaklaşık 30 yıllık gıda çalışanı olan eşinin yaptığını belirten Özgül Pekol, eşinin 15 yıldır bir gemlik zeytin firmasında çalıştığını halen aktif olarak Trakya genelinde satış yaptığını söyledi.

20 metrekarelik dükkanında 4 kişiye istihdam sağladığına dikkat çeken Pekol, “Anlaşmalı kargomuz ile Türkiye’nin birçok yerine ürün gönderiyoruz.” dedi.

Pandemi döneminde evinden çıkamayanlar için “Evde Kal Keşan, Size Geliyoruz” sloganı ile evlere servis yapmaya başladıklarına dikkat çeken Özgül Pekol, WhatsApp üzerinden canlı bağlantı ile müşterilerin dükkandaki ürünleri rahatlıkla görebildiğini bildirdi.

Birçok kişiye, bölgesine has yöresel ürünleri Keşan’dan göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Pekol, “Keşan’dan Kars’a Kars Kaşarı gönderiyorsak, bu, ürün kalitesinden çok firmanın güvenilirliğini ortaya koyar. Van’a otlu peynir, Bursa’ya tuzsuz zeytin, Kars’a eski kaşar ve klasik peynir gönderdik.” dedi.

Özgül ve Levent Pekol çiftine iş yaşamında başarılarının devamını dileriz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ