Reklam
Reklam

ÖYKÜ GÜRMAN: “HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN KOŞMAYI BIRAKMAYIN”

ÖYKÜ GÜRMAN: “HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN KOŞMAYI BIRAKMAYIN”
  • 18.04.2023
Reklam

Sinema, dizi film ve ses sanatçısı Öykü Gürman, Çamlıca köyünde çekimleri gerçekleştirilen Grabuna filminin ardından, Çamlıca İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen kariyer günü etkinliğine katıldı.

Filmin diğer başrol oyuncusu Hakan Akgün, aynı zamanda filmin senaristi de olan Keşanlı Ergin Kılıkçıer ve set ekibiyle birlikte okula gelen ünlü sanatçı, okul müdürü Oğuz Kaan Dayan, müdür yardımcıları Nihat Pazarlı, Aykut Taş ve öğretmenler tarafından karşılandı. Öykü Gürman, öğrencilere şeker ve çikolata ikram etti.

Gürman daha sonra, kariyer günü etkinliğinde öğrencilerin sanatsal yaşamıyla ilgili sorularını yanıtladı. Öykü Gürman öğrencilere hayallerinin peşinden koşmayı hiçbir zaman bırakmamaları gerektiğini söyledi. Ergin Kılıkçıer de bu okulda okuduğunu, okulun bahçesinde top oynadığını kısaca birçok anısı olduğunu belirterek, Çamlıca’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Filmin teknik kadrosu da ortak bir değerlendirmede bulunarak, bu yılın yaz aylarında Çamlıca’da bu kez bir çocuk filmi çekeceklerini ve filmde çocukların da yer alacağını kaydetti.

Konuşmaların ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. İkramın ardından, konuklar okuldan ayrıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ