Reklam
Reklam

ÖZCAN: “BEN YAPTIM, BEN KAPATIRIM!”

ÖZCAN: “BEN YAPTIM, BEN KAPATIRIM!”
  • 06.01.2024
Reklam

3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Keşan Belediye Başkan adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, sahaya indi.

CHP’nin ön seçimini kazanarak yeniden Başkan adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve beraberindeki Yönetim Kurulu ile birlikte, bugün, Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde kurulan halk pazarı ile başladı. CHP Keşan İlçe Başkanlığı’ndan çıkış yaptıktan sonra esnafları tek tek ziyaret ederek halk pazarına gelen Özcan, Çakır ve beraberindekiler, gerek esnafların, gerekse kendilerini yolda durduran vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı.

“EFSANE GERİ DÖNDÜ”

Ziyaretler sırasında, bazı vatandaşların “Efsane geri döndü” sözleri ile karşılaşan Mehmet Özcan, Anıl Çakır ve beraberindekiler, bu övgüler ile ziyaretlerine devam etti. Özcan ile sohbet eden bazı vatandaşlar, gözyaşlarını tutamadı.

“BEN YAPTIM BEN KAPATIRIM!”

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde açılan gıda tezgahlarındaki esnafların, pazaryerinin üstünün kapatılmasıyla ilgili talebini alan Mehmet Özcan, “Ben yaptım, ben kapatırım!” dedi. Esnaflar, bu ifadeler karşısında Özcan’a teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ