Reklam
Reklam

PARKOMAT ALACAKLARI YASAL YOLLAR İLE TAHSİL EDİLECEK

PARKOMAT ALACAKLARI YASAL YOLLAR İLE TAHSİL EDİLECEK
  • 16.09.2021
Reklam

Keşan Kent Hizmetleri Şirketi Müdürü Serdar Derya, bugün yaptığı açıklamada, geçmişe dönük parkomat alacaklarında yasal yollar ile tahsil yoluna gidileceğini kaydetti.

Derya, 07 Ağustos 2020 tarihinden bu yana parkotmat uygulamasının sürdüğünü dile getirerek, 1000 araçlık otopark alanından sorumlu olduklarını söyledi.

Uygulamanın başladığı günden bu yana ödeme yapmayan vatandaşların bulunduğunu belirten Serdar Derya, “Şirket olarak yaklaşık 500 bin TL alacağımız var. Bu rakam çok büyük. Borcu olan vatandaşlarımız ödemelerini sahadaki personelimize de yapabilir. Uygulamanın başladığı günden bu yana pandemi nedeniyle ödemelerin yapılması konusunda bir adım atmadık. Vatandaşlarımızın mağdur duruma düşmemeleri için ay sonuna kadar borçlarını ödemelerini bekliyoruz.” dedi.

Parkomat uygulamasının trafiğe de olumlu katkı sağladığını ifade eden Derya, “Ana caddelerde oluşan yoğun araç trafiği sonucu meydana gelen otopark sorununun çözülmesine önemli ölçüde fayda sağladı. Uygulama ile birlikte hatalı parkların önüne geçmiş durumdayız. Ayrıca minibüs duraklarına yapılan araç parkları konusunda da olumlu gelişmeler oldu.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ