Reklam
Reklam

POLİS MEMURU İKNA ETTİ

POLİS MEMURU İKNA ETTİ
  • 15.10.2020
Reklam

Bugün saat 15.45 sıralarında, Keşan Kaymakamlığı ile Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binalarının arasındaki merdivenlere çıkan kadın, intihar girişiminde bulundu. Yaklaşık 20 dakika boyunca merdiven duvarına oturarak ayaklarını sarkıtan kadını bir polis memuru ikna etti.

İddiaya göre, intihara teşebbüs eden Elif T’nin 3 çocuğu, bakımını yapamadığı gerekçesiyle Sosyal Hizmet Merkezi tarafından devlet koruması altına alındı ve yurda yerleştirildi.

Elif T, çocuklarının kendisine geri verilmesini talep etmek üzere Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’la görüşmek istedi. Elif G, Kaymakamlık katında beklediği sırada hükümet konağının en üst katındaki yangın merdivenine çıkarak, kendisini aşağı atmak istedi. Bu sırada yangın merdivenine çıkan bir polis, kısa sürede Elif G’yi ikna ederek intihardan vazgeçirdi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne alınan Elif G’nin daha sonra Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’la görüştürüldüğü öğrenildi.

Öte yandan intihar girişimi sırasında İsmail Saraç ve İsmet İnönü caddeleri başta olmak üzere Cumhuriyet Meydanı’nda kilitlenen trafik nedeniyle itfaiye ekipleri olay yerine ulaşmakta güçlük çekti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ