Reklam
Reklam

SARDOS ÜYELERİ, HAFTAYI DOLU DOLU GEÇİRDİ

SARDOS ÜYELERİ, HAFTAYI DOLU DOLU GEÇİRDİ
  • 17.02.2020
Reklam

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS) üyeleri, geçtiğimiz haftayı dolu dolu geçirdi.  Üyeler, 12 Şubat 2020 Çarşamba akşamı 3 faaliyeti aynı anda gerçekleştirdi. Bir grup dernek üyesi Cumhuriyet Kadınları Derneği Keşan Şubesi ve Eğitim-İş  Keşan Temsilciliğinin organizasyonunda yapılan “ANA”DOLU isimli tiyatro oyununu izledi. Bisiklet grubu da hafta içi her Çarşamba yapılan “Çarşamba Alıştırma Sürüşü”  faaliyetini  gerçekleştirdi. Aynı saatlerde SARDOS Veteran Futbol Takımı da hafta sonu yapacağı Malkara Veteranlar maçına hazırlanmak maksatlı antrenmanını gerçekleştirdi. 13 Şubat 2020 Perşembe günü de tüm dernek üyelerinin katıldığı Voleybol etkinliğinde buluşan voleybol severler çok çekişmeli ve keyifli maçlar yaptı. 14 Şubat 2020 Cuma günü de özel bir mekanda buluşan dernek üyeleri, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile gönüllerince eğlendi.

Haftanın son faaliyetinde de dernek üyeleri, yakın çevrede “Bayraktepe Doğa Yürüyüşü” adında bir faaliyet gerçekleştirdi. Çocuk ve gençlerin de katıldığı bu yürüyüş faaliyetinde aksiyon dolu bazı anlar da yaşandı. Katılan herkesin keyif aldığı yüzlerinden ve sözlü ifadelerinden anlaşılan yürüyüş öğleden sonra erken saatlerde tamamlandı. Yürüyüşten sonra da Veteran Futbol Takımının maçını izleyen SARDOS üyeleri, haftayı dolu dolu kapadı.


SARDOS Dernek yetkilileri yaptığı açıklamada, duygularını şöyle ifade etti: “Etkinlik dolu bir haftayı daha geride bıraktık. Dernek adımızda da geçtiği üzere doğa ve sportif faaliyetleri içeren etkinliklerimiz devam edecek. Önümüzdeki günlerde bölgemizde pek yaygın olmayan farklı bir spor dalını hayata geçireceğiz, çalışmalarımız devam ediyor. Bu hafta sonu yapacağımız planlı bisiklet faaliyetinde ‘27. Alaya Vefa ve Şehitlere Saygı Turuna’ hazırlık maksatlı 80 km.lik bir turumuz olacak. Her nerede olursanız olun, doğadan ve spordan eksik olmayın. Etkinliklerimize toplumun her kesiminden herkes katılabilir. Hafta sonu yaptığımız doğa yürüyüşü faaliyetinde yine evsel atıklarla doğanın ciddi bir boyutta kirletildiğini gördük. Lütfen çöpümüzü çevreye değil çöp toplama merkezlerine atınız, aksi takdirde çöp üzerinde yaşamak zorunda kalacağız.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ