Reklam
Reklam

SARIKEÇE: “O GÜN BUGÜN”

SARIKEÇE: “O GÜN BUGÜN”
  • 17.11.2020
Reklam

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 25 Kasım 2020 Çarşamba günü Edirne’ye gelecek.

Konuyla ilgili bugün basın açıklaması yapan İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, ilk olarak tüm vatandaşları koronavirüs tedbirlerine uymaya ve pandemiye karşı dikkatli davranmaya davet etti.

İYİ Parti Keşan İlçe Yönetimi olarak İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile Genel Başkan Yardımcısı Keşanlı Av. Mehmet Tolga Akalın’a ziyaret etmek için önümüzdeki hafta Ankara’ya gitme planları yaptıklarını belirten Sarıkeçe, Meral Akşener’in Edirne ziyaretinden ötürü Ankara programını iptal ettiklerini söyledi.

Zafer Sarıkeçe şunları ifade etti: “Uzun zamandır Genel Başkanımız birlikte İktidara yürüyüş, <Millet bizi çağırıyor> diye çıktığımız yolda, cesur insanlara ihtiyaç olduğunu daha önce defalarca söylemiştik. Herkes, bölgesinde bir çalışma ve mevcudiyetini artırma çabası içerisindeydi. Bizler de bugüne gerek pandemi süreci gerek sağlık sorunları nedeniyle pek fazla vakit ayıramadık ama bugünden sonra; partimize yeni katılmak isteyen dostlara, arkadaşlara sizler aracılığıyla çağrımı gerçekleştiriyorum: <O gün bugün>. Bugün mevcut düzeni kabul etmeyen, korkuyla sinmeyle bu hayatın devam etmeyeceğine inana bu ülkenin mevcut iktidarla daha iyi yerlere gelmeyeceği kanısını kendine ilke edinmiş Atatürk ve devletimizin bölünmez bütünlüğüne saygı duyan herkesi İYİ Parti çatısı altında olmasından onur ve birlikte bu yolu yürümekten şeref duyarım. Kendini hazır hisseden herkesi bir kahvemizi içmeye ve partimize üye olmaya bekliyoruz. Partimize üye olacak arkadaşlarımızın rozetini Genel Başkanımızın takacak olmasından ötürü de mutluluk duyacağımı hissediyorum. İnşallah 25 Kasım’da yeni üyelerimizle ve partililerimizle beraber Genel Başkanımızın en iyi şekilde Edirne’mizde ağırlayacağız.”

Partide en çok gençleri görmek istediğini ve asıl hedef kitlelerinin gençler olduğunu vurgulayan Sarıkeçe, “Gençleri çok önemsiyoruz.” dedi.

Zafer Sarıkeçe, İYİ Parti’de yaşanan istifa ve ihraç edilen isimler konusunda da “Büyük bir kayıp olarak görmüyorum.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ