Reklam
Reklam

“SAROS İÇİN BİR KEZ DAHA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM”

“SAROS İÇİN BİR KEZ DAHA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM”
  • 08.07.2021
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan “Saros’a Adalet İçin Saros’uma Dokunma” mitingine tüm halkı davet etti.

Keşan Kent Konseyi ve Saros Gönüllüleri Platformu tarafından düzenlenen mitinge şehir dışından da birçok Saros gönüllüsünün katılacağını belirten Sarıkeçe, Saros’un yok olmadan buna <Dur!> denilmesi gerektiğini vurguladı.

Saros’ta yaşanan olaylardan haberi olmayan ve FSRU ile ilgili bilgisi bulunmayan birçok bölge insanının bulunduğuna dikkat çeken Zafer Sarıkeçe, “FSRU projesinin varlığından haberi olmayan vatandaşlarımız var. Bu çok üzücü ve kahredici bir durum.” dedi.

“BİR KEZ DAHA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM”

“Saros’umuzu günden güne el birliğiyle kaybediyoruz.” diyerek sözlerini sürdüren Sarıkeçe, “Bir yandan müsilaj, bir yandan sahillerin kiralanması diğer yandan da FSRU projesi derken, Saros elimizden gidiyor. Ben, Saros için ortaya büyük bir mücadele koyan, kendini yeşil ve maviye adayan tüm kıymetli gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Kıymetli hemşehrilerime bir ricada bulunmak istiyorum. 10 Temmuz’da, birçok ünlü isim Saros için Keşan’da olacak. Lütfen bizler de kıymetli işlerimizden vakit ayırıp, omuz omuza Saros’umuza destek verelim. Gelin 10 Temmuz’da Saros için hep beraber omuz omuza verelim. Eğer ki 10 Temmuz’da omuz omuza verirsek, bir kez daha kazanacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

“HÜKÜMET CEVAP VERMİYOR, BİZLER DE YUNANİSTAN BAŞBAKANI MİÇOTAKİS’E Mİ SESLENELİM!”

Zafer Sarıkeçe şöyle devam etti: “Defalarca hükümete ve hükümetin vekillerine seslendik cevap vermediler. Bu hukuk dışı yapılan uygulamaları mahkeme kararı ile bozmamıza rağmen yürütme durdurulmuyor. Bizler de Yunanistan Başbakanı Miçotakis’e mi Seslenelim!” diye konuştu.

Sarıkeçe, açıklamasının devamında Keşan ve sahillerle ilgili halktan gelen eleştirilere de dikkat çekti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ