Reklam
Reklam

SAYIN BAŞKAN, CEPTEN Mİ YOKSA BİZDEN Mİ!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 11.09.2019

Keşan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu, göreve geldiği günden bu yana, dur durak bilmiyor!.. Yaptığı ziyaretleri takip edebilmek için, tüm gününüzün sosyal medyada geçmesi lazım!.. Malumunuz oradan oraya koşuyor kendisi… Performansına da gıpta etmemek elde değil doğrusu…

Günlük toplantı, inceleme ve siyasi ziyaretlerinin yanı sıra, bir de cemiyet ziyaretlerinde bulunuyor Sayın Başkanımız… Bazen günde iki bazen de yedi cemiyet ziyaretinde bulunuyor ve evlenen ile sünnet düğünü yapan çiftler ile aileleri tebrik ediyor… Sayın Helvacıoğlu’nun yanı sıra bu cemiyet ziyaretlerine, Belediyenin görevlendirilen diğer üst düzey yetkilileri de katılıyor… Malumunuz bir gecede 10 düğün olunca, Sayın Helvacıoğlu yetişecek ama maalesef zaman yetmiyor!..

İyi hoş, her şey güzel, performans muhteşem, hatır gönül almak fevkalade de, bu tebrikler kuru kuruya mı yapılıyor yoksa takı da mı takılıyor!..

Bugün bir çeyrek 456 TL iken bir gram altın da 270 TL’den satılıyor… Göreve geldiği günden bu yana ortalama gecede 3 cemiyete katılan Helvacıoğlu ve diğer ilgililer, acaba hediye götürüyorlar ise bu takıları cepten mi alıyor yoksa bizden mi gidiyor!..

Vallahi ceptense diyecek sözümüz yok ama Belediyenin özel giderlerinden gidiyorsa, bu Keşan halkının parasıyla gönül almak anlamına geliyor!.. Kusura bakmayın ama bunu önce Keşan halkına sormanız gerekiyor… Bakalım gönülleri var mı yok mu!..

Bu konuda Sayın Başkanımızdan bir açıklama bekliyor, Keşan halkını da rahatlatmasını diliyoruz… Zamanında çiçekçiler ihya edilirken Keşan halkı kalktı koptu da, altın işinde ne mi olur; kıyamet kopar haberiniz ola!.. Saygılar benden gönülleri zengin ama ceplerine dokunmadan gönül alanlara!..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar ufuk dedi ki:

    Çok fazla inceliyorsunuz neşe hanım cepten olsa ne olur belediye bütçesinden olsa ne olur.Sonuçta vatandaş menfaati.Bu kadar detaylara takılmayın lütfen.

YORUM YAZ