Reklam
Reklam

“SELAM OLSUN ATATÜRK’E VE CUMHURBAŞKANIMIZA(!)”

“SELAM OLSUN ATATÜRK’E VE CUMHURBAŞKANIMIZA(!)”
  • 13.12.2023
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, seçim öncesi oluşturduğu yeni yönetimiyle birlikte, bugün saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Çelenk sunumundan sonra gazetecilere açıklamada bulunan Gürcan Kılınç, CHP’nin eski Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yeni Lideri Özgür Özel’in Demirtaş ve Kavala’ya selam göndermesini eleştirerek, “Ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyorum. Tüm Atatürkçülere ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a selam olsun.” ifadelerini kullandı.

Seçim öncesi yeni oluşan AK Parti Keşan İlçe Yönetimi, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki yeni Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirilen çelenk koyma programına İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“2024 YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ”

Çelenk sunumunun ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Kılınç, “2024 yerel seçimlere hazırız.” dedi.

AK Parti iktidarı eliyle yapılan hizmetlerin ortada olduğunu belirten Gürcan Kılınç, “Keşan’ımıza güzel hibeleri aldık, hizmetler yaptık ve geliştirdik. Bunlara kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeniden seçime gideceğiz ve bu hizmetlerin eksik kalmaması için yeniden seçilmek istiyoruz.” diye konuştu.

“CUMHUR İTTİFAKIMIZLA TEKRAR KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

“Biz hep sahalardayız ama bugün Atamızın huzuruna çelenk bırakarak seçim çalışmalarımıza start vermek istedik.” diyen Başkan Kılınç, şunları ifade etti: “Cumhur ittifakımızla tekrar kazanacağımıza inanıyoruz. Takdir tabi ki milletimizindir. Yapılan hizmetleri herkes görüyor. Hizmetlerin yarım kalmamasını istiyoruz. Geçmiş dönemden çok eskimiş, yıpranmış bir Keşan vardı. Artık, 2024’e ayak uydurmamız lazım.”

“SELAM OLSUN ATATÜRK’E VE CUMHURBAŞKANIMIZA(!)”

Gürcan Kılınç, isim vermeyerek CHP’nin eski Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yeni Lideri Özgür Özel’in Demirtaş ile Kavala’ya selam göndermesini eleştirdi ve şunları söyledi: “Ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyorum. Atatürk’e, tüm Atatürkçülere ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a selam olsun. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Bu ülke kolay kazanılmadı. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar bellidir. Vatanımıza sahip çıkmalıyız, gidecek başka ülkemiz yok. Biz selamımızı Atatürk’e ve Cumhurbaşkanımıza gönderiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Keşan’a yapılan çalışmaları da anlatan ve ürettikleri projelere Ankara’dan destek aldıklarını vurgulayan Kılınç, “Gümbür gümbür geliyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ