Reklam
Reklam

SIRA ALT VE ÜST YAPIDA

SIRA ALT VE ÜST YAPIDA
  • 06.04.2022
Reklam

Paşayiğit Mahallesi’ne kurulması planlanan ve çalışmaları uzun süreden beri devam eden Keşan Gıda İhtisas OSB (Organize Sanayi Bölgesi) için yer tapuları Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu’na teslim edildi.

Bugün Keşan Tapu Müdürlüğü’ne giden Keşan Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyeleri Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan TB (Ticaret Borsası) Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Gıda OSB’nin kurulması planlanan yere ait 4 parselin tapularını teslim aldı.

Tapuları teslim eden Keşan Tapu Müdürü Yavuz Eker, hayırlı olmasını diledi.

Tapuların teslim edilmesiyle ilgili olarak Keşan Belediyesi’nin sosyal medya hesabından şu duyuru yapıldı: “Süreç tıkır tıkır işliyor. Keşan’ımızın gelecek vizyonunu hep birlikte oluşturuyoruz. Şehrimizin gelişimi, bölge ürünlerinin katma değerli ürünler olarak pazarlanması ve vatandaşlarımızın refahı için ilgili tüm kurumlarımızla el ele vererek çalışıyoruz.”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın paylaşımında da şunlar ifade edildi: “Bölgemizde kurulacak olan Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgemiz’in kısa sürede altyapı ve üstyapılarının çalışmalarına başlanacaktır. Konumu gereği uluslararası ve şehirlerarası hizmet alanlarında çalışmalarına başlayacak olan, Keşan Gıda İhtisas OSB merkezimizin bölgemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ