Reklam
Reklam

SİTE SAKİNLERİ SONUNDA İSYAN ETTİ

SİTE SAKİNLERİ SONUNDA İSYAN ETTİ
  • 29.07.2021
Reklam

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi sakinleri, kompleks içinde bulunan kadın ve erkek tuvaletlerini kullanamadıklarını söyledi.

Tuvaletlerdeki lavabolarda muslukların olmadığı, pisuvarların su bağlantılarının bulunmadığı, klozet kapaklarını kırık, su bağlantılarının kopuk olduğu ve içerideki bazı çeşmelerden boşa su aktığı dile getirildi.

Ortak kullanım alanları için toplanan aidatlara zam yapıldığını ifade eden kiracılar, aidatları toplayan yönetimin ne iş yaptığını sordu.

Tuvaletlerin uzun süreden beri bu halde olduğunu vurgulayan kompleks sakinleri, “Gerek site yönetimine gerekse belediye yöneticilerini durumu iletmemize rağmen hiçbir şey düzeltilmedi. Site aidatlarına zam yapan yöneticiler, tuvaletleri neden onarmıyor? Asansörleri neden tamir ettirmiyor? Yıkılan duvarları neden yaptırmıyor? Kısacası bu aidatlar neden toplanıyor?” diye konuştu.

Tuvaletlerde boşa akan suların hesabını kimin vereceğini de sonra site sakinleri, pandemi döneminde sağlık konusundaki böyle sıkıntıların yaşanmaması gerektiğini ifade etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ