Reklam
Reklam

SİYASİLER, SARDOS, DOÇEK NEREDE, MUHTARLAR ORTADA YOK!

SİYASİLER, SARDOS, DOÇEK NEREDE, MUHTARLAR ORTADA YOK!
  • 08.04.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, hava sıcaklıklarının artmaya başlamasıyla birlikte sokağa çıkışlarının artabileceğini ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun bu konuda ek önlemler alabileceğini vurguladı.

“GOL ATMA ZAMANI GÜNLERİ DEĞİL”

Helvacıoğlu, “Tedbiri elde bırakmamalıyız. Evde kalma sürecinin uzamamasını istiyorsak şimdi sabırlı olup biraz daha evde kalmalıyız. Siyasi gündem peşinde olmamalıyız. Bugünler birbirimize gol atma zamanı olan günler değil.” şeklinde konuştu.

“ADI SAROS KENT KONSEYİ DEĞİL, KEŞAN KENT KONSEYİ”

Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz’ün sahillerin MUÇEV’e verilmesiyle ilgili açıklamasına da işaret eden Mustafa Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Şimdi gündem bu değil. Bir olmalıyız, birlikte olmalıyız ki sağlıklı olalım. Gerek yoktu böyle bir açıklamaya. Önce sağlığımızı koruyalım. Kent Konseyi bugünlerde corona vrüsle ilgilenmeli, belediyeye ve Kaymakamlığa yardım etmeli. Adı Kent Konseyi ve şu anda kentle ve sağlığıyla ilgilenmeli. Bu konseyin adı Saros kent konseyi değil Keşan Kent Konseyi. Ortalık yangın yeriyken gazetelere manşet olma derdinde olmamalıyız. Keşan’da STK’lar da alınan tedbirlere sahip çıkmalı. Eksik kalıyoruz.”

“NEREDESİNİZ?!”

Siyasilere ve derneklere de sitemde bulunan Mustafa Helvacıoğlu, “Siyasilerimizden derneklerimize kadar neredesiniz? Nerede SARDOS ve DOÇEK? Nerede Temiz Keşan? Nerede diğer kurumlar? Bir araya gelip liderler olarak Keşan’ı birlikte yönetmeliyiz. Belediyede bir kurul oluşturup Kaymakamlığımız kontrolünde çalışmalıyız. Biraz fazla kaybolduk. Keşan şu anda sadece belediye önderliğinde koşturuyor. Keşan sadece belediyenin değil. Kara günü ve iyi günü dernek ve STK’lar iyi ayırt etmeli. Keşan’ın bazı yöneticileri son durumda sınıfta kalıyor. Keşan sadece belediye ve kaymakamlıktan ibaret değil. Kurtuluş Savaşı gibi milli bir mücadele veriyoruz. Bazı muhtarlarımız da sınıfta kalıyor. Yoklar ortada. Birbirimize yardım etmeliyiz.” dedi.

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ