Reklam
Reklam

TARIK AKAN’IN GÖNDERDIĞI 150 KILOGRAM MAMA KEHAYKO’YA TESLIM EDILDI

TARIK AKAN’IN GÖNDERDIĞI 150 KILOGRAM MAMA KEHAYKO’YA TESLIM EDILDI
  • 25.06.2020
Reklam

İstanbul’da yaşayan Keşanlı veteriner hekimi Tarık Akan, Keşan Belediyesine köpek maması gönderdi.

Akan’ın gönderdiği mamalar, bugün, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırır ile Keşan Belediyesi veteriner hekimi Hasan Nural tarafından KEHAYKO Yönetim Kurulu üyesi Tülay Kaplan’a teslim edildi.

Teslim töreninde konuşan Nural, Akan’ın 75 kilogram yavru maması 75 kilogram yetişkin maması gönderdiğini belirterek, “Keşan Belediyesine gönderilen mamaları belediyemiz tarafından KEHAYKO’ya teslim ediyoruz.” dedi.

KEHAYKO Yönetim Kurulu üyesi Tülay Kaplan da, “Başta yardımı gönderen Veteriner Hekimi Tarık Akan’a, Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na, Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırım’a ve Veteriner Hekimi Hasan Nural’a teşekkür ediyoruz. Çok sağ olsunlar bu yardımın örnek olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırır ise Tarık Akan’a yaptığı bu yardım nedeniyle teşekkür ederek, şunları söyledi: “İnşallah bu örnek davranış diğer hayvan severlere de örnek olur. Onlar da desteklerini esirgemezler.”

malatSon olarak konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da şunları söyledi: “Keşan Belediyesi vasıtasıyla can dostlarımızı temsil eden KEHAYKO’ya hem veterinerlik konusunda danışmanlık yapan İstanbul’da yaşayan veteriner hekimi hemşehrimiz Tarık Akan’a bu yaptığı duyarlı davranıştan ve bağıştan dolayı minnettarız. Kendisi 150 kilogram bağışta bulunmuş olup, bütün herkesin bağış alışkanlığına sahip olmasını istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sokak hayvanlarına destek olmasını bekliyoruz. Can dostlarımızı da unutmayalım. Biz Keşan Belediyesi olarak KEHAYKO ve kısa sürede açılacak olan hayvan barınağımızla birlikte bu işi takip ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın katkılarını bekliyor ve Tarık Akan’a da teşekkür ediyoruz.”

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ