Reklam
Reklam

TAVLA USTALARI, ÖDÜLLERİNİ ALDI

TAVLA USTALARI, ÖDÜLLERİNİ ALDI
  • 26.02.2020
Reklam

Bu yıl 15.si düzenlenen geleneksel Tavla Turnuvası’nın ödül töreni, dün akşam gerçekleştirildi.

Keşan Şehir Kulübü öncülünde; Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Keşan Ticaret Borsası (TB), İpsala Ticaret Borsası (TB), Keşan İşadamları ve Girişimciler Derneği ile Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği (MMMBD) Keşan Şubesinin desteğiyle düzenlenen turnuvada ilk 4’e girenlere ödülleri verildi.

Keşan Şehir Kulübü’nde düzenlenen ve saat 19.30’da başlayan ödül töreninde konuşan Keşan Şehir Kulübü Derneği Başkanı Bülent Koyuncu, tavla turnuvasının bu yıl 15.si gerçekleştirdiklerini belirterek, katılanlara teşekkür etti, dereceye girenleri de kutladı.

Turnuvada 1. olan Arkın Altınal’a ödülünü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya verdi.

Altınal, kendisine ödül olarak verilen altını Başkan Helvacıoğlu’na teslim ederek, belediye aracılığı ile bir ihtiyaç sahibi aileye iletilmesini istedi.

Başkan Mustafa Helvacıoğlu da Arkın Altınal’a duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

Turnuva 2.si Engin Yörük’e ödülünü Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin ile Keşan TB Meclis Başkanı Kemalettin Uslu; turnuva 3.sü Ruhi Lofçalı’ya ödülünü Keşan İşadamları ve Girişimciler Derneği Başkanı Tarık Özbek; turnuva 4.sü Zafer Sıvacı’ya ödülünü Tavla Turnuvası Komite Başkanı Mustafa Bezbaş verdi.

Turnuvada dereceye girenlere İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin tarafından da pirinç hediye edildi.

Ödül töreni yemek eşliğinde devam etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ