Reklam
Reklam

TEL ÖRGÜ İLE GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDILAR DIŞARISINI ALLAH’A EMANET ETTİLER

TEL ÖRGÜ İLE GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDILAR DIŞARISINI ALLAH’A EMANET ETTİLER
  • 14.04.2023
Reklam

Keşan Meydan Projesi’nin inşaat çalışmalarını yürüten firmanın malzemelerini sokak üzerine bırakması, hem araçlar hem de yayalar için tehlike yaratıyor.

Hayri Bey Sokak’taki yol üzerine bırakılan taşların, trafiği engellediği belirtildi. İnşaat çalışmaları nedeniyle daralan sokağa taşların da bırakılmasının ardından yolun daha da daraldığı kaydedildi. Tahta paletler üzerindeki taşlar nedeniyle çöp konteynerinin adeta yol üzerinde durduğu ve kazaya davetiye çıkardığı bildirildi.

Duruma tepki gösteren esnaf, inşat malzemelerinin şantiye içerisinde olması gerektiğini vurgulayarak “Malzemeler yetmezmiş gibi yola bir de kamyon bıraktılar. Kamyon, 3 gündür yerinden kıpırdatılmıyor. Madem kullanılmayacak, aracın yol üzerinde ne işi var. Hem yer kaplıyor hem yolu daraltıyor.” dedi.

Taşlar ve kamyonun sorunları yetmezmiş gibi inşaat içerisindeki konteynerlerden yola su akması esnafı çileden çıkardı.

Kimileri atık su olduğunu söylerken bazı kişiler de yola fosseptiğin sızdığını iddia etti.

Yolun çamurlaştığını ve işyerlerini saat başı temizlemek zorunda kaldıklarının altını çizen esnaf, “Belediye yetkililerini söylüyoruz ancak gelen giden yok. İnşaatın dışarıya verdiği sorunların ardı arkası kesilmiyor.” diye konuştu.

İnşaat etrafına tel örgü ve bez çekerek güvenlik önlemi alan firmanın, dışarıda yarattığı tehlikeyi ise görmezden gelmesi tepkileri giderek artırıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ