Reklam
Reklam

TERCAN, “NEREYE GİTTİYSEK, <2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARMANIZ KESİNDİR> DİYORLAR”

TERCAN, “NEREYE GİTTİYSEK, <2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARMANIZ KESİNDİR> DİYORLAR”
  • 18.04.2023
Reklam

Bugün MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısında, <Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı> yapıldı.

Keşan MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına; MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu, 23. Dönem Edirne MHP Milletvekili Cemaleddin Uslu, 1. sıra adayı Ali Özer, 2. sıra adayı Ayvaz Yalaza, 3. sıra adayı Hatice Ser ve 4. sıra adayı Hülya Balkan ile partililer katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “Kesinlikle ve kesinlikle şunu ifade etmek istiyorum. Bize söylenenleri ben buradan söylüyorum. Çok iyi çalıştığımız zaman ikinci milletvekilimizi de çıkaracağımıza inancımız tam. Her nereye gittiysek, bize şunu söylediler. Oylarımız sizindir. Yeter ki siz çok iyi çalışın 2 milletvekili çıkarmanız kesindir diyorlar. Bizim de tabi ki bunları duymamız bizlere moral veriyor. İnşallah buradan 2 milletvekili çıkararak, Ankara’ya göndereceğiz. Bizim en büyük arzumuz isteğimiz bu. En büyük arzumuz isteğimizden bir tanesi de 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı’nın ipi göğüslemesi, zafere ulaşmasıdır.” dedi.

Tercan’ın ardından milletvekili adayları sırasıyla birer selamlama konuşması yaptı.

Aday tanıtım toplantısının esnaf ziyaretinde bulunan partililer, esnaflarla ve vatandaşlarla tek tek selamlaşarak, kandillerini kutladı ve hayırlı işler diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ