Reklam
Reklam

TOPLANTIDA, CHP AİLESİNE KATILAN 26 YENİ ÜYEYE ROZETLERİ TAKILDI

TOPLANTIDA, CHP AİLESİNE KATILAN 26 YENİ ÜYEYE ROZETLERİ TAKILDI
  • 20.10.2023
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İpsala İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu toplantısı, CHP İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan ve çok sayıda üyenin katılımıyla, 19 Ekim 2023 Perşembe akşamı, İpsala Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıda ayrıca CHP ailesine yeni katılan 26 üyeye rozetleri; Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, İl Başkanı Samet Kahraman ve İlçe Başkanı Mıstık Ak tarafından takıldı.

AK: “SADECE İPSALA’DA DEĞİL, ESETÇE VE YENİKARPUZLU’DA DA KAZANACAĞIZ”
Toplantıda açılış konuşması yapan CHP İpsala İlçe Başkanı Mıstık Ak, “Bilindiği üzere geçtiğimiz Ağustos ayında göreve seçilmemizin ardından çok kısa bir süre oldu. Bu süre zarfında çalışma programımızı hazırlayarak, çalışmalarımıza ivedilikle başladık. Çalışma tempomuzu önümüzdeki süreçte hızlandırarak, yerel seçimlere kadar, her ay üzerine koyarak, sizlerden aldığımız destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Göreve geldikten sonra yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantılarda hep şunu ifade ettik, şunu vurguladık. Tüm aday adaylarımız bizim için çok kıymetli. Biz bu seçimi, hangi arkadaşımız aday olursa, onunla kazanacağız. Elimizde ve yüreğimizde taşıdığımız adalet terazisini bir an olsun bile bırakmayacağız. Sadece İpsala Belediyesini değil, hem Esetçe hem de Yenikarpuzlu belediyelerini de, sizlerle birlikte kazanacağız.” dedi.


“TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”
Ak, “Sizlerin de bildiği üzere gerçekleştirdiğimiz il kongresinin ardından Kurultay Delegesi seçildim. Bu desteğiniz için hem il başkanım hem de milletvekilim önünde bir kez daha tüm üyelerimize çok teşekkür ederim. Biz yerel seçimlere çok iyi hazırlanarak ve çalışarak gireceğiz. Tüm dedikodulara kulağımızı kapattık. Sadece üyelerimizle sürece odaklandık. Aynı hassasiyeti tüm üyelerimizden de bekliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, hepimizin partisi. Hepimizin emeği ve mücadelesiyle 100. yılını doldurmuş bir siyasi hareket. Bu çerçevede tüm üyelerimizi ve değerli misafirlerimizi bir kez daha saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Başkan Ak’ın ardından toplantı, protokol üyelerinin konuşmalarıyla ve üye katılım töreni ile son buldu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ