Reklam
Reklam

TOPLU TAŞIMACILIKLA İLGİLİ ŞİKAYETLER ARTIYOR

TOPLU TAŞIMACILIKLA İLGİLİ ŞİKAYETLER ARTIYOR
  • 18.11.2019
Reklam

Geçtiğimiz hafta içinde toplu taşımacılıkla ilgili şikayetlerini dile getiren Cumhuriyet Mahallesi’ndeki vatandaşların ardından, Atakent2 Konutlarında ikamet eden halkın da mağduriyet yaşadığı bildirildi.

Atakent2 Konutlarında şu anda sadece 3 numaralı toplu taşıma minibüslerinin hizmet verdiğini belirten vatandaşlar, bu durumun da ulaşımlarını kısıtladığını kaydetti.

Haftanın 6 günü farklı noktalara gitmek için çarşı merkezine kadar 3 numarayla gidip, daha sonra yine bir ücret ödeyerek başka bir minibüse bindiklerini ancak Pazar günleri ise mağdur olduklarını söyledi.

“Devlet Hastanesindeki bir hastamıza 20 TL’lik ilaç götürmek için 2 katı taksi ücreti ödüyoruz.” diyen bir vatandaş, “Çünkü Pazar günleri 3 numaralı minibüsler hizmet dahi vermiyor. Bu noktadan nasıl yaya gidebilir hastaneye ya da bir alışveriş merkezine. Özel aracı olmayan vatandaşlar düşünüldü mü böyle bir uygulamaya geçilirken. Daha önce böyle bir sorunumuz yoktu. Her şeye el atan yetkililer, bir tek toplu taşımacılıkta yaşanan sıkıntıları mı göz ardı ediyor.” şeklinde konuştu.

Keşan’daki bazı noktalarda yaşanan ulaşım sorununa bir an önce çözüm bulunması istendi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Arda dedi ki:

    Taksi ücretleri 20 TL lık ilacın iki katı değil araßtırmadan kafa bulandırmayın lütfen

YORUM YAZ