Reklam
Reklam

TRUVA TURİZM ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ BAŞLATTI

TRUVA TURİZM ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ BAŞLATTI
  • 05.07.2020
Reklam

Türkiye’nin öncü firmalarından, bölgenin duayeni Truva Turizm ile yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren Arıkan Turizm işbirliği yaptı.

30 yıldan bu yana bölgemizde hizmet veren Truva Turizm, bölgemizin önemli taşımacılık firmalarından olan Arıkan Turizm ile işbirliği yaparak, hizmet ağına yenilikler ekledi.

 

ARIKAN: “SERVİS ARAÇLARIMIZ ÜCRETSİZ HİZMET VERMEKTEDİR”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Arıkan Turizm firma sahibi  Murat  Arıkan, şunları söyledi: “Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız, Türkiye’nin önde gelen taşımacılık firması Truva Turizm ile seferlerinde işbirliğine başlamıştır. Keşan kalkışlı; Keşan-İstanbul, Keşan-İzmir, Keşan-Bursa, Keşan-Çanakkale ve Keşan’dan, Türkiye’nin birçok şehrine ve tatil yöresine seferlerimiz, yenilenen seferlerimiz ile devam etmektedir. Pandemi sürecine rağmen araç doluluk oranı, %50 kapasite ile sorunsuz ve aksatılmadan yapılmaktadır. Araçlarımız sürekli olarak kalite standartlarımız gereği, temizlenip, dezenfektan işlemi görmektedir. Bunun yanında Keşan şehir içi bilet ofisimiz, Kurtuluş Caddesi’nde hizmete girmiştir ve ayrıca tüm seyahatleriniz için, siz sayın yolcularımıza, Keşan otogar-Çarşı, Çarşı-Keşan otogar ücretsiz servis hizmetimiz başlamıştır. Sizleri de sosyal mesafe kuralına uygun, sorunsuz, hijyenik ve konforlu seyahat otobüslerimize bekliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ