Reklam
Reklam

TÜRBE İÇİNDE AŞNA FİŞNA!..

TÜRBE İÇİNDE AŞNA FİŞNA!..
  • 11.03.2020
Reklam

Büyük Cami Mahallesi’ndeki Alemdar Baba Türbesi, bazı kişiler tarafından kötü amaçlara alet edilmesi, çevresinde ikametleri bulunan vatandaşların tepkisene neden oldu.

Dün iki gencin türbe içinde uygunsuz davranışlar sergilediğini gören vatandaşlar, çektikleri fotoğrafları sitemize gönderdi.

Fotoğrafların gönderilmesinin ardından olay yerine giden muhabirimizi fark eden genç çift, türbenin içinde yattıkları yerden kalkarak, üzerlerini toparlayıp, uzaklaştı.

Türbe içinde sürekli bu tarz ahlaksız durumlar yaşandığını belirten sokak halkı ise duruma tepki göstererek ilgilileri göreve davet etti.

Havaların daha da ısınması ile birlikte bu tarz durumların daha da sık yaşanacağını söyleyen ve daha önce şahit olduklarını belirten vatandaşlar, kısa süre önce türbe yakınında bulunan metruk evin yıkıldığını ancak bir duvarın yıkılmadan bırakıldığını ve bu duvarın da türbeye siper görevi yaptığını belirterek, “Gençler bu duvarı siper alıyor ve türbenin içine girip uygunsuz davranışlarda bulunuyorlar. Her pencereye yaklaştığımızda sevişen gençleri görmekten bıktık artık.” şeklinde konuştu.

Bir vatandaş ise dünyada yayılan corona virüsüne dikkat çekerek, “Herkes corona virüsü telaşında. Baksanıza bu gençlere corona virüsü ne der! Bunlar türbe içinde sevişirken çarpılmaktan bile korkmuyorlar! Dua etmeye gelmiyor bunlar. Başka yer mi bulamıyorlar da türbede aşna fişna yapıyorlar. ” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ