Reklam
Reklam

TURİB’İN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TURİB’İN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 14.02.2020
Reklam

Keşan Ticaret Borsası, İpsala Ticaret Borsası ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde düzenlenen ‘Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TURİB) Bilgilendirme Toplantısı’ bugün gerçekleştirildi.

Keşan TSO Konferans Salonu’nda yapılan ve saat 14.00 sıralarında başlayan toplantıya; Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  Başkanı İbrahim Girgin, Keşan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şen, ilgili kurum yöneticileri ile borsaların bazı yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Necmi Kaymaz, şunları söyledi: “Tarım sektörünü elektronik ortama taşıyan Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın 2019 yılında faaliyete geçmesi ile birlikte hububat sektörü de dijitalleşen çağa ayak uyduran bir sektör haline gelmiştir. Bu sayede Türkiye’deki lisanslı depolarda bulunan ürünler elektronik lisanslı ürün senedi ile internet üzerinden kolayca alınıp satılabilmektedir. Keşan Ticaret Borsası olarak, değişen ekonomik pazarda üyelerimizi ve üreticilerimizi güçlü kılmak ve üyelerimizin rekabet gücünü artırmak, işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Keşan Ticaret Borsası TÜRİB’in acentesi ve ortağıdır. Sisteme kayıt olmak isteyen tüm üreticilerimiz borsamıza gelerek, kayıt işlemlerini yaptırarak, sistem hakkında bilgi alabilirler. Toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum.”

Toplantıda daha sonra TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Dr. Necla Küçükçolak tarafından bilgilendirme yapıldı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ