Reklam
Reklam

TURNUVANIN ŞAMPİYONU İSE YARIN AKŞAM BELLİ OLACAK

TURNUVANIN ŞAMPİYONU İSE YARIN AKŞAM BELLİ OLACAK
  • 17.02.2020
Reklam

Keşan Şehir Kulübü öncülünde; Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Keşan Ticaret Borsası (KTB), İpsala Ticaret Borsası (İTB),  Keşanlı Yönetici ve İşadamları Derneği (KEYİAD) ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği (MMMBD) Keşan Şubesinin desteğiyle bu yıl 15.si düzenlenen Tavla Turnuvası’nda 3. ve 4. turlar da tamamlanırken, bu akşam çeyrek final, yarın akşam ise yarı final ve final karşılaşmaları yapılacak.

6’sı kadın olmak üzere 128 kişinin başvurduğu turnuva 20 Ocak 2020 tarihinde başladı. İlk tur 29 Ocak 2020 Cuma günü sona erdi ve 2’si kadın 64 kişi 2. tura geçmeye hak kazandı.

3 Şubat 2020 Pazartesi günü başlayan 2. tur, 7 Şubat 2020 Cuma akşamı sona erdi ve 1’i kadın 32 kişi 3. turu oynamaya hak kazandı.

  1. tur ise 10 Şubat 2020 Pazartesi ve 11 Şubat Salı akşamı yapıldı. 4. tur da 13 Şubat Perşembe ve 14 Şubat Cuma akşamı gerçekleştirildi.

Çeyrek finale; Bekir Yalçın, Zafer Sıvacı, Arkın Altınal, Hasan Çirozlar, Engin Yörük, İbrahim Girgin, Ruhi Lofçalı ve Reşat Çakır kaldı.

Turnuvanın çeyrek finali bu akşam, yarı finali ve final maçları ise yarın akşam yapılacak ve turnuvanın şampiyonu belli olacak.

Turnuva sonunda dereceye giren 4 kişiye ödülleri, daha sonra belirlenecek bir tarihte, turnuvaya katılanlarla birlikte Keşan Şehir Kulübü’nde düzenlenecek yemekte verilecek.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ