Reklam
Reklam

ÜNSAL: “KADINLAR BİZİM BAŞ TACIMIZ”

ÜNSAL: “KADINLAR BİZİM BAŞ TACIMIZ”
  • 08.03.2022
Reklam

psala Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel konser etkinliği düzenlendi.

5 Mart 2022 Cumartesi günü saat 13.00’da İpsala Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen etkinlik, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Başkan Ünsal konuşmasında, şunları ifade etti: “Sevgili kadınlar, anneler ve kardeşler, dünya ve hayat sizinle güzel. Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun. Hayatımızın her alanını güzelleştiren, dünyamızı daha yaşanacak bir yer haline getiren tüm kadınlarımızın senede bir gün değil her gün baş üstünde tutulması gerektiğini savunanlardanım. Bu bağlamda kadınlarımız yararına olacak her oluşuma, her projeye destek vermeye her zaman onların yanında olmaya gayret gösterdim ve göstermeye devam edeceğim. Çalışan, üreten, hayatın her anında bir izi bulunan. Bizi biz yapma hedefinde yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren Tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu nice güzel günler temenni ediyorum. Kadınlar bizim baş tacımızdır sloganı ile sizler için hazırladığımız bu programı ve hediyelerimizi beğeneceğiniz umuduyla hepinize iyi eğlenceler diliyorum.”

Başkan Ünsal’ın açılış konuşmasının ardından İpsalalı kadınlar ince saz ekibi ve sanatçı Nur Cennet’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

Yoğun katılımın olduğu etkinlik, İpsala Belediyesi tarafından kadınlar gününe özel hediyelerin verilmesiyle son buldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ