Reklam
Reklam

VALİ CANALP, AŞI OLANLARA SAĞLIK, PERSONELE DE KOLAYLIKLAR DİLEDİ

VALİ CANALP, AŞI OLANLARA SAĞLIK, PERSONELE DE KOLAYLIKLAR DİLEDİ
  • 10.06.2021
Reklam

Edirne Valisi Ekrem Canalp, bugün Keşan’a gelerek bazı ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Keşan Kaymakamlığına giden Vali Canalp, Kaymakam Cemalettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Erdem Sarıbaş, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin ve bazı daire amirleri tarafından karşılandı.

Vali Ekrem Canalp ve beraberindeki ilçe yöneticileri, buradaki toplantının ardından, yürüyerek Keşan Belediyesine gitti.

Esnafa hayırlı işler dileyen Ekrem Canalp, bir pastaneden börek, bir pazarcıdan da karpuz alarak, pazaryeri kompleksindeki vatandaşlara ikram etti.

Vali Canalp, Keşan Belediyesindeki bazı birimleri ziyaret etti. Geri dönüşüm malzemelerinden hediyelik ürünler yapan Üzeyir Şen ile görüşen Ekrem Canalp, Şen’i geri dönüşüm konusundaki yaratıcılığından dolayı tebrik etti. Vali Canalp, Belediye Başkanı Helvacıoğlu’na da bu gibi geri dönüşüm çalışmalarının artırılmasını istedi.

Üzeyir Şen de Vali Canalp’e yel değirmeni hediye etti.

Ekrem Canalp, daha sonra Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’na geçti. Burada Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve oda personeli tarafından karşılanan Canalp, içeride bir süre sohbet ettikten sonra Keşan Devlet Hastanesi Aşı Merkezi’ne geçti.

Aşı sırası bekleyen vatandaşlarla sohbet eden Vali Canalp, aşının önemine dikkat çekerek aşının sadece bireyleri değil, ailenin bütün bireylerini koruduğunu söyledi.

Aşı merkezindeki görevlilere de çalışmalarında kolaylıklar dileyen Ekrem Canalp, “Bu zorlu mücadelemizde canla başla mücadele eden siz değerli kahraman sağlıkçılarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Vali Canalp daha sonra Keşan’dan ayrıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ