Reklam
Reklam

Vali Canalp iadeiziyaretlerine devam ediyor

Vali Canalp iadeiziyaretlerine devam ediyor
  • 17.06.2019
Reklam

Edirne Valisi Ekrem Canalp, iadeiziyaretlerine devam ediyor. Vali Canalp, ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Ziyaretlerini sürdüren Vali Canalp, Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine de ziyarette bulundu. Ziyarette; Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz ile Edirne Merkez ve Havsa Esnaf Odaları Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Canalp, aynı binada hizmet veren eğitim atölyesinde incelemelerde bulundu.
Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesini ziyaret eden Vali Canalp’a, Muharip Gaziler Derneğine vermiş olduğu katkılardan dolayı dernek başkanı Ahmet İsmailoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.
Trakya Birlik Genel Müdürlüğüne de iadeiziyarette bulunan Vali Ekrem Canalp, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün, Genel Müdür Hakan Çalen ve Yönetim Kurulu üyesi Şafak Kırbiç tarafından karşılandı. Edirne Valisi Ekrem Canalp son olarak Edirne Spor kulübü yönetimine ziyarette bulundu. Ziyarette Vali Canalp’a Edirne Spora vermiş olduğu destekten dolayı kulüp başkanı Savaş Üner tarafından teşekkür plaketi verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ