Reklam
Reklam

VATANDAŞLARA “TEDBİRLERE UYUN” ÇAĞRISI YAPILDI

VATANDAŞLARA “TEDBİRLERE UYUN” ÇAĞRISI YAPILDI
  • 28.01.2022
Reklam

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının arttığı Süloğlu’nda vatandaşlardan izolasyon tedbirleri ve salgın kurallarına uymaları istendi.

Süloğlu Kaymakamı Özgür Kaya başkanlığında, vaka sayısında yaşanan artışlara yönelik alınması gereken önlemlerin değerlendirildiği toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda; ilçedeki vaka artışı ve halk sağlığının korunması için alınması gerekenler önlemlerle görüşüldü, tedbir kararları alındı

İzolasyon tedbirleri ve salgın kurallarına uymaları istenirken, açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kaymakamımızın başkanlığında, vaka sayısında yaşanan artışlara yönelik alınması gereken önlemlerin yeniden değerlendirildiği toplantı gerçekleştirildi. Toplantında halkımızın genel sağlığının korunması için ikametinde izolasyonda olan vatandaşlarımızın kolluk kuvvetleri ve sağlık personelince izolasyona uyup uymadıklarının denetlenmesine, sosyal devlet anlayışı gereği izolasyondaki vatandaşlarımızın izolasyon sürecinde ihtiyaçlarıyla imkanlar dahilinde ivedilikle ilgilenilmesine, izolasyon tedbirlerine uymayan vatandaşlarımızın tespit edilmesi halinde gerekli idari cezaların uygulanmasına karar verilmiştir.” (A.A)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ