Reklam
Reklam

VELİLER OKUL KIYAFETİ TELAŞINDA…

VELİLER OKUL KIYAFETİ TELAŞINDA…
  • 04.09.2021
Reklam

6 Eylül 2021 Pazartesi günü yüz yüze eğitimin başlayacak olması sebebiyle veliler okul kıyafeti satan dükkanlara akın ediyor.

İşletmeciler ise okulların açılmasının sevincini yaşadığını belirterek pandemi sebebiyle her kesimin etkilendiğini bu sebepten ötürü de okul kıyafetlerinde zam oranlarını düşük tutarak müşteriye en uygun fiyattan kıyafet vermeye çalıştıklarını söyledi.

Geçtiğimiz yıla göre bu sene yoğunluğun çok fazla olduğu ifade eden Mehmet Ali Karaağaçlı, “Bu yıl okul kıyafetlerinde geçen yıllara göre az da olsa bir yükseliş var. Diğer bütün ürünlerde olduğu gibi okul kıyafetlerinde cüzi miktarda artış var. Yoğunluk ilk haftadan başladı.” dedi.

Okul kıyafetlerinin aylar öncesinden şekillenip üretildiğini dile getiren Karaağaçlı, “Firmalarımız, okul kıyafetlerini aylar öncesinden sipariş alıp, üretiyor. Okulların bu yıl da açılıp açılmayacağı belirsizdi ve yüz yüze eğitimin başlayacağı çok geç açıklandı. Firmalarımız da bu belirsizlik  nedeniyle çok fazla üretim yapmadı. Bu nedenle velilerimiz, önümüzdeki günlerde okul kıyafeti bulmakta zorlanabilir.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ