Reklam
Reklam

“YASAĞA EN ÇOK UYANLAR; ZABITA, POLİS VE BEKÇİLER!”

“YASAĞA EN ÇOK UYANLAR; ZABITA, POLİS VE BEKÇİLER!”
  • 13.12.2020
Reklam

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda, ülke genelinde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor.

11 Aralık 2020 Cuma gecesi saat 21.00’de başlayan denetimler yarın sabah saat 05.00’te sona erecek.

Keşan’da bazı vatandaşlar sokaklarda çok sayıda vatandaşın bulunduğunu ve maske ile sosyal mesafe kuralına uymadığını bildirdi. Ayrıca trafikte de çok sayıda aracın dolaştığını kaydeden vatandaşlar, “Bu nasıl kısıtlama. Bizler kısıtlamaya uyarken, çok sayıda vatandaş da ihlal ediyor.” şeklinde konuştu.

“YASAĞA EN ÇOK UYANLAR; ZABITA, POLİS VE BEKÇİLER!”

Vatandaşlar, yasağa en çok zabıta, polis ve bekçilerin uyduğunu söyleyerek, “Hepsini tebrik ediyoruz! Evimizin önlerinden maskesiz ve sosyal mesafe kuralına uymayan insanlar geçiyor. Araçlar vızır vızır. Ancak ne zabıta ne polis ne de bekçiye rastlamadık! Sanıyoruz yasağa en çok onlar riayet ediyor.” diye konuştu.

Vatandaşlar, çektikleri fotoğraf ve videoları da sitemize gönderdi.

KEŞAN’DA 19 KİŞİYE CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Öte yandan, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince de yapılan denetimlerde; 11 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 21.00 ile sabaha karşı 05.00 saatleri arasında 14 kişiye; dün de 05.00 ile 17.00 saatleri arasında da 5 kişiye olmak üzere toplam 19 kişiye sokağa çıkma yasağına uymadıkları gerekçesiyle idari işlem yapılmıştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ