Reklam
Reklam

YAŞI KÜÇÜK, DUYARLIĞI BÜYÜK…

YAŞI KÜÇÜK, DUYARLIĞI BÜYÜK…
  • 17.10.2019
Reklam

5 yaşındaki İnci Yavuz, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Hayatı Korumak için Senin de Kemerin Ses Getirsin” yarışmasına katıldığı video ile ödül kazandı.

Karayolu Trafik Güvenliği konusunda vatandaşların bilgilendirilmesi ve kamuoyunda gerekli farkındalığın oluşturulması amacıyla 9-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Kemerin Ses Getirsin” isimli video yarışmasını kazananlardan biri de Keşanlı İnci Yavuz oldu.

“Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin” sloganıyla düzenlenen yarışmayı kazanan Raşit Efendi İlkokulunun okul öncesi öğrencisi 5 yaşındaki İnci Yavuz, ödülünü Keşan Kaymakamı Nuri Özder’in elinden aldı.

Annesi Eylem ve babası Serkan Yavuz ile birlikte saat 14.30 sıralarında Keşan Kaymakamlığına gelen İnci’ye, ödül olarak scooter, kask, dizlik ve kural hatası yapan sürücüleri de uyarması için düdük hediye edildi.

Kaymakam Özder, İnci Yavuz’a emniyet kemerinin önemine dikkat çektiği videosu için teşekkür etti.

İnci Yavuz da anne ve babasıyla seyahat ederken her zaman emniyet kemerini taktığını belirterek, “Siz de emniyet kemerinizi takın. Kemeriniz ses getirsin.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ