Reklam
Reklam

YILDIRIR VE YILMAZ EMEKLİLİĞE UĞURLANDI

YILDIRIR VE YILMAZ EMEKLİLİĞE UĞURLANDI
  • 22.04.2021
Reklam

Keşan Belediye Başkan yardımcıları Mahmut Yıldırır ve Ali Yılmaz, bugün düzenlenen törenle emekliliğe uğurlandı.

Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen uğurlama töreni, saat 12.00’de başladı.

Törene; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Başkan yardımcıları Yakup Balcı, Nuran Uslu, Tahir Özçınar ve Günay Karagül, birim amirleri ile emekliye ayrılan Mahmut Yıldırır ve Ali Yılmaz katıldı.

 

Törende konuşan Helvacıoğlu, “Emekliye ayrılan başkan yardımcılarımızı uğurlamak için buluştuk. Görev sürelerince kurumumuza verdikleri hizmetlerden dolayı Ali Yılmaz ve Mahmut Yıldırır’a çok teşekkür ediyoruz. Görev süreleri zarfında güzel günleri birlikte yaşadık. Keşan halkına en iyi şekilde hizmet etme adına çalışma yürüten mesai arkadaşlarımızı kutluyoruz. Yılmaz ve Yıldırır’ın tecrübelerinden yararlanmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Gönül beraberliğimiz hep sürecek. Emeklilik hayatlarında aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyoruz.” dedi.

Ali Yılmaz ve Mahmut Yıldırır da Keşan halkına hizmet üretmek için canla başla çalıştıklarını dile getirdi ve görev süreleri boyunca kendilerine yardımcı oldukları için Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Mahmut Yıldırır ve Ali Yılmaz’a Başkan Mustafa Helvacıoğlu tarafından, Keşan Belediyesi’ne ve Keşan halkına verdikleri hizmetlerden dolayı ‘Hizmet Şeref Plaketi’ verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ