Reklam
Reklam

YÖNETİCİLER VE OYUNCULAR, YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

YÖNETİCİLER VE OYUNCULAR, YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
  • 02.09.2021
Reklam

Edirne Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Keşan temsilcisi Keşan İdmanyurdu’nun yönetimi ve futbolcuları akşam yemeğinde bir araya geldi.

1 Eylül 2021 Çarşamba akşamı düzenlenen ve Efes Ticaret Merkezi’ndeki Neco Et Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Orhan Çakır, Keşan İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe ve yönetim kurulu üyeleri ile futbolcular katıldı.

Yemekte konuşan Başkan Karatepe, göreve geldikten sonra 2 yılda iki şampiyonluk yaşadıklarını belirterek, “Bu yönetici arkadaşlarımızın mücadelesi ile emeği ile ortaya çıkan bir başarıdır. Keşan’ın tarihinde Keşanspor’un profesyonel oynadığı yıllarda bile böyle bir sistem böyle bir şey yok. 3 senedir taviz vermeyen aramızdan ayrılan bir yönetici arkadaşımız olmadan 3. yılımıza Süper Amatör Lig’deki şampiyonluk yolumuza başlıyoruz. Burada en büyük başarının yönetici arkadaşlarımız da olduğunu biliyorum onlar ben kaybederken de yanımda yediler kazanırken de yanımda oldular zor günümüzde de yanımda idiler.” dedi.

“KEŞAN’I PROFESYONEL LİGDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

“Profesyonel ligde mücadele eden bir takım olacağız.” diyen Karatepe, şöyle devam etti: “Biz başarılı olduğumuz zaman esnaf da mutlu oluyor. Neco Et Restaurant’ta defalarca takımımıza yemek veren Fahri Tunç abi bizleri her zaman destekledi. Esnaf bizim farkımızda.”

MUSTAFA HELVACIOĞLU…

Yemeğe katılan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da Keşan’ı Süper Amatör Lig’de mücadele edecek Keşan İdmanyurdu’na yeni seoznda başarılar dileyerek “Bizler de Keşan Belediyesi olarak gücümüz oranında kulüplerimize maddi katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yeni sezonda bütün kulüplerimize başarılar diliyor ve bu akşam Keşan İdmanyurdu yöneticileri ve sporcuları ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ