Reklam
Reklam

YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ, BAŞKAN YARIN BELİRLENECEK

YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ, BAŞKAN YARIN BELİRLENECEK
  • 06.03.2022
Reklam

ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Keşan Şubesi’nin olağan genel kurul toplantısı, dün gerçekleştirildi.

Dernek binasında yapılan genel kurul, saat 12.00 sırlarında divan heyetinin belirlenmesi ile başladı.

Divan Başkanlığına Niyazi Baysal, katip üyeliklere de Cevdet Köroğlu ve Nevzat Karaduğan’ın getirildiği toplantı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantını dilek ve temenniler bölümünde konuşan Başkan Yusuf Kılıç, ADD’nin AK Parti ile uyuşmayan bir yönetim anlayışı olduğunu belirterek, ADD’nin sürekli denetlenen bir dernek haline geldiğini kaydetti.

“AKP İKTİDARA GELİNCE, DERNEĞE KATILIMDA EROZYON YAŞANDI”

ADD’nin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Başkan Kılıç, şunları söyledi: “AKP iktidara gelince, derneğe katılımda erozyon yaşandı. Maalesef gençlerimiz ADD etkinliklerine katılmıyor. İş hayatına geçtiklerinde dernek ile ilişkileri olmasın istiyorlar. Oğluna iş bulmak adına dernekten istifa eden üyelerimiz var. Bu konuda kimseyi kınamıyoruz. Ayrıca, pandemi döneminde esnaflarımızın yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle bağış da talep edemiyoruz. Bu nedenle esnaflarla ilişkilerimiz kopma noktasına geldi.”

Diğer üyelerin de konuşma yaptığı kongrede Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

Bu kez sadece yönetim kuruluna aday olanlar için kullanılan oylar sayıldı. Yapılan seçimde oluşan Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Yusuf Kılıç…………………. 84 oy
Hasan Bölükbaşı……..…77 oy
Ekin Öztürk……………..… 67 oy
Bahtiyar Sargın………… 67 oy
Yeşim Nalıncılar Can.. .83 oy
Muzaffer Özcan……….. 91 oy
Zeki Sunar…………………. 85 oy

Yönetim Kurulu’nun, yarın toplanarak Yönetim Kurulu başkanını seçeceği ve diğer görev dağılımlarını yapacağı kaydedildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ