Reklam
Reklam

ZAFER SARIKEÇE’DEN PAZARCI ESNAFINA MÜJDE…

ZAFER SARIKEÇE’DEN PAZARCI ESNAFINA MÜJDE…
  • 08.07.2020
Reklam

Keşan’daki pazarcı esnafı, Malkara’da kurulan pazarlara gireceği belirtildi.

COVİD-19 tedbirleri kapsamında çevre ilçelere alınmayan pazarcılar, uzun süreden beri ekonomik sıkıntı çekiyor.

Konuyla ilgili olarak Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başta olmak üzere esnaf odaları başkanları ve diğer yöneticiler bu sorunun çözümlenmesi için sık sık görüşmeler yapıldı.

Son olarak İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve partili yöneticiler Malkara’ya giderek bazı girişimlerde bulundu.

Sarıkeçe, bugün Malkara’da İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçil ve ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile görüşmelerde bulundu.

malatGörüşmelerin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Keşanlı pazarcıların 13 Temmuz 2020 Pazartesi günü Malkara’da tezgah açabileceğini duyurdu.

Yurdakul, açıklamasının devamında şunları ifade etti: “Aynı şekilde Malkaralı pazarı esnafımız da Keşan ilçesinde tezgah açabilmeleri için tüm görüşmelerimizi yapmaktayız. Bu hususta İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçil ile birlikte istişarelerde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.”

Keşan’daki pazarcı esnafına müjdeli haberi veren İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe de hayırlı olmasını dileyerek, aynı sorunun yaşandığı diğer ilçelerdeki yöneticilerle de istişarelerde bulunmak istediklerini söyledi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ