Reklam
Reklam

113 DEPREMZEDE ÖĞRENCİYE 4 AY BURS VERİLECEK

113 DEPREMZEDE ÖĞRENCİYE 4 AY BURS VERİLECEK
  • 01.03.2023
Reklam

Keşan Belediyesi personeli, yöneticileri ve Meclisi tarafından depremzedeler için toplanan yardımla, Keşan’daki depremzede öğrencilere burs verilecek.

Deprem bölgesi için toplanan yardımlar konusunda daha önce açıklamada bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, belediye personeli, birim amirleri ve meclis üyeleriyle birlikte 500 bin TL’lik bir yardım paketi oluşturacaklarını duyurmuştu.

Yardım kapsamında ilk etapta toplanan paralarla Keşan’da öğrenim gören 113 öğrenciye KİSEV aracılığı ile burs verilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Keşan Belediyesi Mali İşler Müdürü Hasan Balcı, Finansbank Keşan Şubesi’ne giderek yardım kampanyasının ilk etabında toplanan paraları KİSEV’in hesabına yatırdı.

“4 AY BOYUNCA 500’ER TL BURS VERİLECEK”

Burada kısa bir açıklama yapan ve Keşan Belediyesi’ndeki yardım kampanyasının devam ettiğini belirten Başkan Helvacıoğlu, “Toplanan ilk yardımlarımızla, deprem bölgesinden Keşan’a gelen ve burada eğitimine devam eden öğrencilerimize burs vermeyi kararlaştırdık. Keşan’da 113 depremzede öğrencimiz bulunuyor. Her öğrencimize 4 ay boyunca 500’er TL burs vereceğiz. Burslarımızı KİSEV organize edecek.” dedi.

“İnşallah yaralarımızı hep birlikte saracağız.” diyen Mustafa Helvacıoğlu, bu zor günlerde depremzede öğrenciler için yardımda bulunan Keşan Belediyesi personeline ve meclisine teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ