Reklam
Reklam

ÇAKMAK: “CEZAİ DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN ESNAFIMIZIN SAATLERE UYMALARI GEREKİYOR”

ÇAKMAK: “CEZAİ DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN ESNAFIMIZIN SAATLERE UYMALARI GEREKİYOR”
  • 25.11.2021
Reklam

Keşan Lokanta Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, 2021-2022 kış sezonu nedeniyle içkili, içkisiz ve canlı müzik yapan işletmelerin açılış/kapanış saatlerinde yeniden düzenleme yapıldığını bildirdi.

Saatlerin yeniden belirlenmesi için Keşan Belediyesi Encümenine dilekçe verdiklerini açıklayan Çakmak, “Keşan şehir içi içkisiz köfte, kebap, lokanta, çorba ve kahveciler için açılış saati 06.00, kapanış saati 01.00’dir. Keşan şehir içi park, bahçe, çay bahçesi, pastane ve kafeteryalar da mevcut olan bu açılış ve kapanış saatlerine uyacaktır.

İçkili lokanta, birahaneler, barların müzik kapanış saat 24.00, iş yeri kapanış saati ise 02.00’dir.

Konutlar bölgesi içi pavyon, taverna, gece kulübü gibi işletmelerin müzik kapanış saatleri 24.00, iş yeri kapanış saati de 02.00’dir. Konut bölgesi dışı pavyon, gazino, taverna ve gece kulüplerinin müzik kapanış saati 24.00, iş yeri kapanış saati de 03.00’tür.” dedi.

Hüseyin Çakmak, açıklamasının sonunda Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak denetimlerde ve şikâyetlerde, cezalı duruma düşmemeleri için esnafların açılış ve kapanış saatlerine uymalarını istedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ