Reklam
Reklam

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI E-SPOR MÜSABAKALARI YAPILDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI E-SPOR MÜSABAKALARI YAPILDI
  • 20.05.2020
Reklam

Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye E-Spor Federasyonu Edirne İl Temsilciliği ortaklığında Trakya Üniversitesi E-Spor Öğrenci Topluluğu destekleri ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında iki farklı alanda (Valorant & League of Legends) müsabakalar düzenlendi.

Türkiye E-Spor Federasyonu İl Temsilcisi Abdulkerim Sarıbaşoğlu, etkinlikle ilgili yaptığı açılamada, şunları söyledi: “Dünya’da ve ülkemizde her gün daha çok tanınan E-spor alanında Edirne’de ilk kez etkinlik yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı etkinlikleri kapsamında bunu gerçekleştiriyor olmak bizim için ayrı bir sevinç oldu. Önümüzdeki süreçte ilimizdeki tüm oyuncu arkadaşlara ulaşarak lisanslı sporcu olmalarını ve müsabakalarda bizimle birlikte yarışmalarını sağlamak en büyük amacımız.”

Gösteri maçı şeklinde düzenlenen müsabakalar sonucunda başarılı takımların temsilcilerine Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kupa ve madalya verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ