Reklam
Reklam

2. EL PAYLAŞIM MAĞAZASINDAN 5 TEMMUZ’A KADAR FAYDALANILABİLECEK

2. EL PAYLAŞIM MAĞAZASINDAN 5 TEMMUZ’A KADAR FAYDALANILABİLECEK
  • 30.06.2022
Reklam

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, bugün, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir ile 2. El Giyim Paylaşım Mağazasındaki çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

  1. El Giyim Paylaşım Mağazası’nın Eski İtfaiye Binası bölgesinde bulunan Hizmet Binasının alt katında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünün koordinesinde çalıştığını ve ihtiyaç sahiplerine hizmet ürettiğini belirten Balcı, mağazanın, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara özenle hizmet sunduğunu bildirdi.

Paylaşım alanlarını aynı konfeksiyon mağazası gibi kullandıklarını ve ihtiyaç sahiplerini alışveriş yapar gibi istedikleri kıyafetler ile buluşturduklarını kaydeden Balcı, “Mağazamızdan Kurban Bayramı öncesinde 5 Temmuz 2022 Salı gününe kadar faydalanılabiliyor. Ayrıca duyarlı vatandaşlarımızı, kullanmadıkları, başta çocuk ve erkek olmak üzere kıyafetlerini teslim etmek üzere mağazamıza bekliyoruz.” dedi.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir de Keşan Belediyesi’nin, Kurban Bayramı öncesinde “Kullanmadığın Giysini Paylaş Bayram Öncesi Kalplere Ulaş” sloganıyla düzenlediği kampanyada bu bayram da veren el ile ihtiyaç sahiplerini buluşturduklarını bildirdi.

Akdemir, Eski İtfaiye Binası’nda bulunan Sosyal Hizmet Merkezi’nde; 30 Haziran, 1 Temmuz, 4 Temmuz, 5 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan kampanya kapsamında hem kullanılmayan eşyaların kabulünün yapıldığını hem de bağışlanan eşyaların ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldığını dile getirdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ