Reklam
Reklam

2 KUPANIN BÜYÜK COŞKUSU

2 KUPANIN BÜYÜK COŞKUSU
  • 19.06.2019
Reklam

Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneğinin düzenlediği şampiyonluk balosu, dün akşam gerçekleştirildi.

Bahçeköy Erdoğan Yıldız Restaurant’ta yapılan ve saat 20.00’de başlayan baloya; Galatasaray taraftarlarının yanı sıra Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün, İDAŞ Yönetim Burulu Başkanı Kemal Şişman, Güven Halı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kemal Timur ve Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği yöneticileri katıldı.

Baloda en büyük ilgiyi ise Galatasaray’ın bu yıl kazandığı Süper Lig Şampiyonluğu Kupası ile Türkiye Kupası gördü.

Özel bir alanda sergilenen iki dev kupa ile fotoğraf çekilmek isteyen Galatasaray taraftarları, adeta uzun kuyruk oluşturdu.

ŞAHAP KAYAHAN

Gece, Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Şahap Kayahan’ın konuşması ile başladı.

Geceye katılanlara teşekkür eden Kayahan, Keşan’da ilk kez iki kupalı bir şampiyonluk kutlaması yaşadıklarını belirterek, “Yöneticilerimizin ve takımımızın ortaya koyduğu mücadele ile bu iki kupayı sonuna kadar hak ettik. 22. şampiyonluğumuz, Edirnemizin plakasını temsil ettiği için bize ayrı bir onur veriyor. Gecemize katıldığınız için dernek yöneticileri olarak teşekkür ederiz. Herkese iyi eğlenceler.” dedi.

BANU VAHAPOĞLU AKGÜN

Daha sonra konuşan Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Banu Vahapoğlu Akgün de kazanılan iki kupanın Türk futbol tarihinin en büyük kupaları olduğunu ifade ederek, şöyle dedi: “22. şampiyonluk kutlamaları devam ederken, bizler de 23. şampiyonluk için çalışmalara başladık. Başka bir şampiyonluk coşkusunda görüşmek dileğiyle afiyet olsun.”

NEHİR GERGİN

Son olarak konuşan Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin ise, “Galatasaraylı olmak bir kültürdür. Burada olmaktan ve bu coşkuyu yaşamaktan dolayı çok mutluyum.” dedi.

Balo, gecenin düzenlenmesinde emeği bulunanlara çiçek ve plaket verilmesiyle devam etti.

Sarı kırmızılılar gece boyunca şampiyonluk coşkusunu yaşayarak eğlendi.

Balonun ilerleyen saatlerinde yapılan çekilişlerle taraftarlara forma dağıtıldı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ