Reklam
Reklam

“23 NİSAN, TÜRKİYE MİLLİ TARİHİNİN BAŞLANGICI VE BİR DÖNÜM NOKTASIDIR”

“23 NİSAN, TÜRKİYE MİLLİ TARİHİNİN BAŞLANGICI VE BİR DÖNÜM NOKTASIDIR”
  • 22.04.2022
Reklam

CHP Keşan İlçe Yönetimi, yarın kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramını kutlayarak, yazılı bir mesaj yayımladı.

CHP Keşan İlçe Yönetimi yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. ‘Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.’ demiş Ulu Önderimiz, çok da güzel özetlemiş bugünün önemini…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bağımsızlığı temsil ettiği kadar, o bağımsızlığın kimlere emanet edildiğini de işaret eder. İnanıyoruz ki  çocuklarımız, demokrasi ile taçlandıracağımız güzel Cumhuriyetimizi, çağdaş uygarlıkların da ötesine taşıyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Yaşasın Millet Egemenliği, yaşasın demokrasi, yaşasın Cumhuriyet!”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ