Reklam
Reklam

65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA 2065 ADET FİDAN DAĞITILDI

65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA 2065 ADET FİDAN DAĞITILDI
  • 08.06.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle 7 Haziran 2020 Pazar günü 65 yaş üstü vatandaşlara fidan hediye etti.

Keşan Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen etkinliklerde; Cumhuriyet Meydanı, Alparslan Türkeş Meydanı ile Mehmet Gemici Cennet Bahçesinde “Çocuklar Gölgesinde Büyüsün” sloganı ile 2065 adet fidan 65 yaş üstü vatandaşlara dağıtıldı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Mehmet Gemici Cennet Bahçesi girişinde katıldığı fidan dağıtımında şunları söyledi: “5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’müze 65 yaş üstü vatandaşlarımıza fidan dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Büyüklerimiz de bu fidanları torunları için ekecekler. Diyoruz ki bir fidan ekin torunlarınız gölgesinde büyüsün. Cumhuriyet Meydanı ve Alparslan Türkeş Meydanı’nda da fidan dağıtımımız gerçekleşiyor. Orman Fidanlığımız ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüz işbirliği ile bu etkinliği gerçekleştiriyoruz.”

Helvacıoğlu ve müdürlük personeli stantlara gelen 65 yaş üstü vatandaşlar ile ilçede çeşitli noktalarda evlerinin bahçelerinde olan vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ