Reklam
Reklam

ADAY ADAYLIĞI DOSYALARINI, ANIL ÇAKIR’A TESLİM ETTİLER

ADAY ADAYLIĞI DOSYALARINI, ANIL ÇAKIR’A TESLİM ETTİLER
  • 30.11.2023
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday adaylığı süreci devam ediyor.

ESTAB (Edirne Saros Turizm Altyapı Hizmet Birliği) Başkanı ve Keşan Belediye Meclisi Üyesi Süleyman Gürsel Paçaman ile CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Çeliktuğ Öztürk de Keşan Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Paçaman ve Çeliktuğ Öztürk, aday adaylığı başvuru dosyalarını CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır’a teslim etti.

İlçe Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden ve Belediye Meclis üyeliği için aday adayı olan Çiğdem Çeliktuğ Öztürk, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize ant içtik. Hep beraber çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Süleyman Gürsel Paçaman da şunları ifade etti: “Partimin politikalarını, Atatürk İlke ve İnkilaplarını kılavuz alarak, memleketime meclis üyesi ve ESTAB Başkanı olarak 2019 yılından bu yana hizmet ediyorum. Görev sürem boyunca, öncelikle partime ve Keşanlı Hemşerilerimize layık olmaya çalıştım. Gerek meclis çalışmaları, gerekse kurum idaresi konusunda edindiğim bilgi birikimi ve tecrübeleri, önümüzdeki dönemde Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanım ile çalışarak hizmet etmeyi arzu ediyorum. Keşan Belediye Başkanlığı seçimini kazanacağımıza inancım tamdır. Önümüzdeki süreçte odak noktamızın belediye seçimlerini kazanmak olduğunu unutmamalıyız. Tüm motivasyonumuzu siyasi rakibimiz olan parti’nin adayına karşı seçim kazanmak için birleştirmeliyiz. Bu anlamda 5 yıldır temsil etmekten gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi Keşan Belediye Meclis Üyeliği görevime bir 5 yıl daha eklemek için göreve talibim.”

Başvuru dosyasını teslim alan Anıl Çakır da Süleyman Gürsel Paçaman ve Çiğdem Çeliktuğ Öztürk’e aday adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ