Reklam
Reklam

ADI ‘ÇOCUK’ DİYE SERBEST KALIYORLAR!

ADI ‘ÇOCUK’ DİYE SERBEST KALIYORLAR!
  • 26.12.2019
Reklam

Yaşları 12 ve 14 olan suça sürüklenen 2 çocuk, Keşan’daki birçok iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının faili olduğu ortaya çıktı.

Son dönemde bazı mahallelerde meydana gelen işyeri hırsızlık olaylarını araştıran Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlıkların faillerini tespit etti.

Polis; İspat Cami Mahallesi Kurtuluş Caddesi’ndeki işyerinde meydana gelen ‘İşyeri ve Kurumdan Hırsızlık’, Yukarı Zaferiye Mahallesi Şehitlik Caddesi’nde bulunan işyerinde meydana gelen ‘İşyeri ve Kurumdan Hırsızlık’, Büyük Cami Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde bulunan işyerinde meydana gelen ‘İşyeri ve Kurumdan Hırsızlık, Mala Zarar Verme’, Yukarı Zaferiye Mahallesi Önder Caddes’inde bulunan işyerinde meydana gelen ‘İşyeri ve Kurumdan Hırsızlık, Mala Zarar Verme’, olaylarının faillerinin, suça sürüklenen çocuklar 14 yaşındaki C.K. ile 12 yaşındaki İ.B. olduğu belirlendi.

Ayrıca, C.K. ve İ.B’nin; suça sürüklenen çocuklar S.G. ve H.Ç. ile birlikte ‘Otodan Hırsızlık’ olayının da failleri olduğu tespit edildi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yukarı Zaferiye Mahallesi Rasim Ergene Caddesi üzerinde meydana gelen ‘Güveni Kötüye Kullanma’ olayıyla ilgili olarak da suça sürüklenen çocuk E.G.’yi yakaladı.

Ekiplerce yakalanan ve adli makamlara sevk edilen İ.B, E.G, S.G. ve C.K, savcılıktaki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eski Keşan Devlet Hastanesinin yanındaki otoparkta park halinde bulunan TIR’dan 2 adet akünün çalınma olayının da faillerini de yakaladı.

TIR’dan akülerin, suça sürüklenen çocuklar Y.A. ve U.K. olduğunu tespit eden polis, şahısları ele geçirerek, adli makamlara sevk etti.

Y.A. ve U.K, sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olaylarla ilgili soruşturma sürüyor.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ