Reklam
Reklam

POLİS VAKİT GEÇİRMEDEN SAPIĞI ELE GEÇİRDİ

POLİS VAKİT GEÇİRMEDEN SAPIĞI ELE GEÇİRDİ
  • 30.10.2020
Reklam

Keşan’da Köy Garajında haftanın birkaç günü kadınlara cinsel organını gösterip kaçan sapık bugün yakalandı.

Dün gece geç saatlerde sitemizde haberin yer almasının ardından harekete geçen Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kamera kayıtlarından da yola çıkarak önce sapığın eşkalini ve kimliğini belirledi.

Sapığın 42 yaşındaki E.A. olduğunu belirleyen ekipler, bugün saat 11.30 sıralarında Asri Mezarlığın karşısındaki Sanatkar Sanayi Sitesi’nin içinde E.A’yı yakaladı.

Gözaltına alınan E.A, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesinin ardından, mahkemeye sevk edildi. E.A’nın mahkemedeki sorgusu hâlâ devam ediyor.

OLAY…

Kimliği belirsiz bir kişi tarafından Köy Garajında, haftanın birkaç günü kadınlara cinsel organını gösterip kaçan bir sapık olduğu bildirildi.

Sitemize ulaşan kadınlar, havanın kararmasıyla birlikte ortaya çıkan bu sapığın, önce araçların etrafında kimse var mı yok mu diye kontrol ettiğini, ardından da araçlarda az sayıda kadın varsa, cinsel organını gösterip kaçtığını söyledi.

Ayrıca kadınlar, bu kimliği belirsiz kişinin sürekli elinde telefon bulunduğunu ve telefonla konuşuyormuş gibi yapıp etrafta dolaştığını da kaydetti.

Sitemize ulaşarak bilgi veren kadınlar, sapığın maske taktığını ve üzerindeki montun şapkasını da başına geçirerek, kendini gizlediğini belirtti.

Olayın sık sık tekrarlandığını söyleyen ve sapığın cinsel organını gösterdiği anı kameraya kaydeden kadınlar, sapığın bir an önce yakalanıp cezalandırılmasını isteyerek, tedirginliklerini anlattı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ